תחרויות באתרי מצלמות רשת מתקיימות באופן קבוע. אם אתה לוקח חלק באירועי בונוס כאלה מפורטלים, אתה יכול לנצח מ- $ 50 שבועי. מתחילים חוששים להגיש בקשות ולהתחרות בדגמים מנוסים. לשווא, שכן בעזרת תוכניות תמריץ אתה יכול להגדיל את הדירוג ולמשוך נושאי MEMB חדשים.

פרסי מזומנים של Bongacams

אתר מצלמת רשת זה נחשב לאחד הפופולריים ביותר. יותר מ -400 מיליון מבקרים אותו בכל חודש. בן אנוש. קהל היעד פעיל מאוד, כך שהוא רווחי ושימושי לדירוג הדגמים. קחו בחשבון את קמפיין הפרסים הפופולרי ביותר באתר בו אפילו המצטרפים החדשים צריכים לקחת חלק:

מחפשים נערות ליווי בתל אביב או במרכז? אתר **telaviv.com נבנה במיוחד בשבילכם, ברוכים הבאים. אתר **telaviv.com מביא לכם את המודעות של שירותי הליווי הכי איכותיים שקיימים במרכז. מבין כל הסוכנויות השונות של נערות הליווי, בחרנו עבורכם את …

 • 100 המובילים. התחרות מתקיימת מדי שבוע. הילדה צריכה לעלות לאוויר באופן פעיל, לתקשר עם האורחים. ככל שדף מצלמת הרשת של הדגם מעניין יותר, כך המבקרים באופן פעיל יותר נרתעים עליו. הפרס העיקרי הוא 1000 $. למקום השני, האישה מקבלת 500 דולר, השלישית תביא 300. יתר על כן, התקציב מופץ על ידי 97 בנות, כל אחת מקבלת בין 100 ל 15 $. אם אתה נכנס לשלושת המנהיגים בכל שבוע, אתה יכול להרוויח מקסימום 4,000 $. תפקיד טוב -עבודה זמן לתלמיד! כמובן, הכניסה למאה העליונה היא קשה, רק הדגמים הפעילים ביותר הופכים למנהיגים. כל עמדת יום שני מתאפסת ותחרות חדשה מתחילה.
 • 50 הזוגות המובילים. חשבונות מזווגים לוקחים חלק בתחרות זו. תקציב הפרס הוא חצי כמו במאה העליונה. הצמד, אשר תפס את המקום הראשון, מקבל 400 דולר בחשבון. התחרות מתקיימת מדי שבוע.
 • תחרויות תמטיות של צילומים. מקומות הפרסים מביאים לבנות 50-100 דולר. תוכניות בונוס כאלה מתבצעות לפני החגים או כדי למשוך את תשומת הלב של הממברנה.
 • תחרויות דגם ב- Stripchat

  באתר זה, מודלים מעודדים לא רק כל חודש, אלא גם בשעות מסוימות. הממשל מפיץ נקודות בונוס כפרסים, המצטברים על חשבון מיוחד של המשתתפים. התנאי העיקרי לצבירה הוא מספר גדול של אסימונים תוך 3 שעות. בסוף החודש, כל הנקודות מסוכמות.

  פורטל נערות הליווי ”Escorts-Directory.com“ מביא לכם נערות ליווי תל אביב והמרכז. נערות ליווי ברמה הגבוהה ביותר, כולן מאומתות המעניקות שירות ברמה הגבוהה ביותר – שירות VIP לגברים של ישראל. יש כאן נערות חרמניות עם תמונות אמתיות.

  כמו מצלמת רשת…
  מקומות פנויים בקינקי…

  נערות ליווי תמונות אמיתיות ***-******* אנה – נערת ליווי חולת מסיבות בתל אביב אנה היא בחורה ברונטית צעירה וחמה שגורמת לראשים להסתובב כשהיא הולכת היא אוהבת להתלבש בבגדים… נערות ליווי תמונות אמיתיות ***-******* יאנה – רוסיה ישראלית בתמונות אמיתיות – בתל אביב רוצה לבלות עם רוסיה ישראלית אמיתית שדוברת עברית ובראש שלך ? עכשיו יש לך הזדמנות.…

  מנהיג התחרות מקבל 1,000 דולר לחשבון. בין המשתתפים האחרים, הסכומים הבאים מתנגנים: 500, 250, 100, 75, 50, 40, 30 ו- 20 דולר. בכל מקרה, נחמד לקבל את הכסף הזה לחשבון. כמובן שעדיף להיכנס לשלושת המנהיגים.

  תחרות קבועה של עיסוי אירוטי LiveJasmin

  גם אתר מצלמת רשת ידועה. כמובן שהיקף האירוע התחרותי הוא קטן, כמו גם קרן הפרסים. כל שבועיים, הממשל מעודד מודלים פעילים.

  אם ילדה מבוקשת בקרב גברים, הדירוג שלה צומח. לעתים קרובות מבקר את חדר הדגם והטיפים נשארים. נתונים אלה קבועים על ידי המערכת. לאחר שבועיים העובד הפעיל ביותר של הפורטל מקבל 50 דולר לחשבון.

  ככל שהאתר קטן יותר, כך קרן הפרסים צנועה יותר. כמובן שתוכניות הבונוס המעניינות והרווחיות ביותר מוצעות על ידי Bongacams. אתה יכול לקבל שם כסף טוב אם אתה באמת מפתח חשבון ועובד קשה. הסטטיסטיקה מראה שמבקרים חדשים תמיד מגיעים לדפי הזוכים. פרסומת כזו מעניקה למנויים חדשים, צופים נדיבים ומי שרוצה להיכנס לפרטי.

  כדי להשתתף בכמה תחרויות באתרי מצלמות רשת, עליך להירשם. זה בדרך כלל לוקח 5-10 דקות. התוצאה של ההשתתפות יכולה להיות 1,000 דולר בחשבון. כספי הפרסים נמשכים באותו אופן כמו רווחים של דגמי מצלמות רשת. לכן, אין צורך להחמיץ את ההזדמנות להתעשר יותר. תחרויות במקומות גדולים הם לא רק תגמול כספי, אלא גם פרסומת עבור חשבון. מסתבר שזה מועיל לדגמי מצלמות רשת מכל הצדדים!